BIP Strona Główna
Aktualności
Niedziela, 20 maj 2018 r.
18.01.2011
Inauguracja w 4 RBLog.

18 stycznia 2011r. o godz. 13.00 w 4 Regionalnej Bazie Logistycznej we Wrocławiu odbyła się inauguracja roku szkoleniowego.

Udział w uroczystości wzięli wszyscy żołnierze i pracownicy wojska 4 Regionalnej Bazy Logistycznej.

Uroczystość rozpoczęła się meldunkiem złożonym przez Zastępcę Komendanta- ppłk. Andrzeja SZPONARA - Komendantowi Bazy pułkownikowi Marianowi SĘKOWSKIEMU.

Następnie płk SĘKOWSKI w krótkim wystąpieniu podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom wojska, dzięki którym możliwe stało się należyte sformowanie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej - „Stworzyliśmy struktury organizacyjne, a obecnie przyszedł czas na ich konsolidację, wypracowanie wzajemnych zależności, tak aby w tej nowej jednostce praca była satysfakcją, abyśmy zawsze mieli na uwadze dobro jednostki”. Komendant podkreślił, iż ma nadzieję, że „Nazwa naszej jednostki stanowić będzie markę, z której wszyscy będziemy mogli być dumni”.

Po wystąpieniu Komendanta oficer wychowawczy- kpt. KUMALA odczytał wyciąg z rozkazu o sformowaniu 4 RBLog. oraz rozkaz o nadaniu odznaczeń, wyróżnieniach i wyznaczeniu na stanowisko Szefa Sztabu 4 RBLog. – ppłk. Macieja SIEMASZKO. Po wręczeniu odznaczeń i awansu Szef Sekcji Personalnej mjr JASTRZĘBSKI przedstawił osoby funkcyjne 4 RBLog, a na zakończenie uroczystości Szef Sekcji Wsparcia Dowodzenia i Łączności mjr ŚWITOŃ przedstawił krótką prezentację nt. „Zadania szkoleniowe i logistyczne w 2011r.”.

Komendant Bazy płk SĘKOWSKI uroczyście wręczył medale resortowe oraz pogratulował wszystkim żołnierzom i pracownikom, wyróżnionym tego dnia oraz życzył sukcesów w służbie i życiu prywatnym.

 

 

Oficer prasowy Komendanta 4 RBLog.

kpt. Jarosław KUMALA

fot. Edyta SZEWCZYK