BIP Strona Główna
Aktualności
Wtorek, 23 październik 2018 r.
22.12.2017
21.12.2017 r. W Klubie 4 Regionalnej Bazy Logistycznej odbyło się spotkanie wigilijne żołnierzy i pracowników resortu obrony narodowej 4 Regionalnej Bazy Logistycznej.

Święta Bożego Narodzenia, szczególnie w naszym, kraju to określony zbiór tradycji i głębokich wartości duchowych z nimi związanych. Święta, które są czasem spotkań rodzinnych, zaniechania sporów i waśni. To z okazji tych Świąt rodziny, dzieci, znajomi i przyjaciele przemierzają setki i tysiące kilometrów, zmieniają kontynenty po to aby spotkać się z najbliższymi, aby być w tych dniach razem, dzielić radości i wartości, które niosą z sobą te święta.
W atmosferze zbliżających się świąt podczas spotkania wigilijnego Komendant 4 Regionalnej Bazy Logistycznej płk Rafał Smuszkiewicz podziękował za pracę, zaangażowanie i oddanie w codziennym wykonywaniu obowiązków służbowych wszystkim żołnierzom i pracownikom resortu obrony narodowej komendy bazy, składów i warsztatów. Życzył aby czas Świąt był dla każdego czasem radości, nadziei, aby każdy z Nas doświadczył tego co niosą ze sobą te Święta i płynące z nich wartości. (…) „Niech każdy dzień będzie spełnieniem życzeń, które zostaną wypowiedziane przy wigilijnym stole dla państwa osobiście i dla wszystkich, których zachowujecie we wdzięcznej pamięci” – dodał płk Smuszkiewicz.
Nieodłącznym zwyczajem Świąt Bożego Narodzenia jest tradycja śpiewania kolęd. Najpiękniejsze kolędy w tym dniu zaśpiewał zaproszony zespół muzyczny wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój.
Tekst: ppłk Jacek Kahla
Zdjęcia: Ryszard Godlewski