BIP Strona Główna
Aktualności
Wtorek, 23 październik 2018 r.
05.01.2018
Na terenie garnizonu Oleśnica odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków Dowódcy 2 kompanii regulacji ruchu.

Komendant 4 Regionalnej Bazy Logistycznej płk Rafał SMUSZKIEWICZ,  w obecności żołnierzy kompanii, na ręce kpt. Artura DĄBROWSKIEGO złożył podziękowania za dowodzenie jednostką, a także za godne reprezentowanie jednostki podczas zadań stawianych przez przełożonych i ćwiczeń wojskowych.
Dowódcą uroczystości była por. Daria SZCZĘSNA
Dowodzenie kompanią, zdający obowiązki przekazał por. Wojciechowi SŁUGOCKIEMU, który swoje żołnierskie rzemiosło zdobywał w 2 kompanii regulacji ruchu na etacie dowódcy plutonu, a następnie w Komendzie 4 RBLog w Wydziale Transportu i Ruchu Wojsk i HNS.  Zgodnie z ceremoniałem wojskowym został przekazany sztandar jednostki, oraz podpisane zostały protokoły o zdaniu i objęciu dowodzenia.
Podczas uroczystości pożegnano również żołnierzy udających się na szkolenie wojskowe w ramach „ Sześciomiesięcznego Studium Oficerskiego” realizowanego w  Akademii Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki.
Nie lada wyzwanie, ogrom pracy i zaangażowania w życie kompanii czeka nowego dowódcę, jednakże wsparcie ze strony przełożonych jak i podwładnych wpłynie pozytywnie na wyniki końcowe założonych planówTekst plut. Beata DĘBSKA
Fot Ryszard GODLEWSKI