BIP Strona Główna
Aktualności
Wtorek, 19 listopad 2019 r.
28.11.2018
26.11.2018r w Oleśnicy odbyło się spotkanie Komendanta 4 Regionalnej Bazy Logistycznej płk Rafała Smuszkiewicza z żołnierzami 2 krr

Głównym celem spotkania było podsumowanie bieżącej działalności jednostki za rok 2018. Komendant złożył podziękowania Dowódcy 2 kompanii regulacji ruchu kpt. Wojciechowi Sługockiemu i jego podwładnym za wzorowe zorganizowanie i zabezpieczenie ćwiczenia SABER STRIKE 18.
Nie zabrakło również słów uznania za przygotowanie komponentu Grupy Bojowej Unii Europejskiej do jej certyfikacji i uzyskania przez nią oceny bardzo dobrej. Komendant zwrócił również szczególną uwagę na wysoki poziom wyszkolenia kompanii z Gotowości Mobilizacyjnej i Bojowej i złożył podziękowania dla żołnierzy za pełną dyspozycyjność na rzecz kompanii oraz realizacje dotychczasowych zadań w zakresie zabezpieczenia:
- pieszej pielgrzymki na Jasną Górę;
- centralnych obchodów Święta Wojska Polskiego;
- obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości w Warszawie;
- utrzymania sprawności sprzętu powyżej 90%.
W dowód uznania za wsparcie w realizacji tych zadań, Dowódca 2 kompani regulacji ruchu kpt. Wojciech Sługocki, w imieniu żołnierzy wręczył Komendantowi
płk Rafałowi Smuszkiewiczowi oraz Zastępcy płk Jan Bereza pamiątkowe ryngrafy.
Na zakończenie spotkania Komendant złożył życzenia wszystkim żołnierzom dalszych sukcesów w służbie i utrzymania wysokiego poziomu dyscypliny wojskowej.

 
 

Tekst: plut. Beata Dębska
Foto: mł. chor. Krzysztof Bandarek