BIP Strona Główna
Aktualności
Poniedziałek, 18 listopad 2019 r.
01.10.2019
30 września 2019r., w sali widowiskowej Klubu 4 Regionalnej Bazy Logistycznej, odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków Zastępcy Komendanta 4 Regionalnej Bazy Logistycznej przez płk Jana Berezę, płk Adamowi Jangrotowi.

Komendant 4RBLog płk Rafał Smuszkiewicz przedstawił przebieg służby płk Jana Berezy dziękując jednocześnie za wieloletnią służbę w jednostkach logistycznych Wojska Polskiego oraz za współpracę i nieocenioną pomoc w realizacji zadań przez 4 Regionalną Bazę Logistyczną.
Pułkownik Bereza,  dziękując za przybycie zaproszonym gościom  z należną atencją i swadą odniósł się do przebiegu swojej służby wojskowej na różnych stanowiskach służbowych
w jednostkach logistycznych. Zwracając się do żołnierzy i pracowników RON podziękował za wspólny czas służby i pracy na rzecz Sił Zbrojnych, za zaangażowanie w codzienne wykonywanie zadań oraz za wyrozumiałość i zrozumienie jakiego doświadczał pełniąc obowiązki Zastępcy Komendanta 4 Regionalnej Bazy Logistycznej. 
Z dużym sentymentem odniósł się do czasu kiedy służył w 2 Wojskowym Oddziale Gospodarczym, którego był współtwórcą i pierwszym Komendantem. W szczególnych słowach podziękował żołnierzom i pracownikom 2 WOG za włożony trud w  jego organizacje i realizację pionierskich zadań na rzecz jednostek i instytucji wojskowych będących na zaopatrzeniu.

 
 

TEKST: por. Daria KORCZYŃSKA
ZDJĘCIA: Ryszard GODLEWSKI